Kontaktai Apie mus
Turite klausimų? 8 604 88 227

Kodėl mes

  • KAS MES - naujas prekinis ženklas Lietuvoje, kuris pristato ypatingai aukštos kokybės, 100% natūralius žmonių plaukus priauginimui, prisegimui ir kitiems prailginimo bei patankinimo būdams.  Taip pat siūlome įsigyti aukštos kokybės priemonių plaukų priauginimui, plaukų priežiūros priemonių kasdieniam naudojimui  bei profesionaliam naudojimui.
  • MŪSŲ TIKSLAS - puoselėti aukštą aptarnavimo kultūrą, siūlyti tik kokybiškas prekes atitinkančias pretenzingiausius klientų reikalavimus  ir žemą kainų lygį bei teikti vertingiausius pasiūlymus savo klientams
  • PASITIKĖJIMAS -  per keletą veiklos metų mes pelnėme pripažintų grožio salono meistrų bei klientų iš daugelio šalių europos pasitikėjimą, nes mums visuomet svarbiausia: mūsų klientai, kokybė bei profesionalus aptarnavimas.
  • KOKYBĖ – Jūs galite būti tikri produktų kokybe, nes mes išsikėlėme tiklsą -  tiekti tik kokybiškus produktus iš natūralių žmogaus plaukų, kurie tarnautų Jums ilgą laiką ir nenuviltų Jūsų bet kokioje situacijoje. Specializuojamės tik 100%  natūralių pridėtinių plaukų srityje,  todėl galime užtikrinti, kad gausite aukščiausios kokybės plaukus,  išsamias konsultacijas renkantis plaukų prailginimo, tankinimo būdus, bei priežiūrą po priauginimo, tresų nešiojimo metu ar kitais klausimais.

Mūsų tiekiami plaukai priauginimui, prisegimui atitinka aukščiausius standartus bei užima aukštas pozicijas tokiose rinkose kaip Rusija ar Australija.

Bendradarbiaujame su žinomais gamintojais iš daugelio šalių, tokių kaip Rusija, Uzbekistanas, Izraelis, JAV ir t.t. Keliame gamintojams griežtus kokybės reikalavimus, siekdami užtikrinti kokybę.