Kontaktai Apie mus
Turite klausimų? 8 604 88 227

Apie mus

BELOSA – naujas prekinis ženklas Lietuvoje, kuris pristato ypatingai aukštos kokybės, 100% natūralių žmonių plaukų produktus.

Džiaugiamės galėdami pristatyti internetinę parduotuvę belosa.lt, kurioje galėsite patogiai, saugiai ir greitai įsigyti Jums reikalingų prekių.

Prekiaujame tik iš 100% natūralių žmogaus plaukų pagamintais produktais bei žinomų gamintojų plaukų priežiūros priemonėmis profesionalams ir naudojimui namuose.

Kurdami internetinę parduotuvę vadovavomės nuostata: prekės kokybiškam grožiui ir pagarba kiekvienam klientui

  • APTARNAVIMAS – belosa.lt  investuoja į greitą ir kokybišką  užsakymų apdorojimą, klientų aptarnavimo kokybę;
  • KOMUNIKACIJA – gaukite visą reikiamą informaciją greitai bei kokybiškai: atvykę pas mus į biurą, telefonu, el. paštu ar Skype programos pagalba, gausite visą reikalingą informaciją Jums suteiks kompetetingi darbuotojai. Jūs visada jausitės svarbiais bei būsite laukiami, nes Jūs, mūsų kliente, toks ir esate;
  • ASORTIMENTAS – belosa.lt siūlo platų asortimentų su detaliais produktų aprašymais, nuotraukomis ir pasirinkimo laisve, nuolat atnaujiname sandėlį, todėl turime ką pasiūlyti.
  • AKCIJOS – belosa.lt savo  lojaliems klientams siūlo nuolaidas ir lanksčius prekių apmokėjimo būdus bei terminus.

Taip pat svarbu paminėti, jog pirkdami pas mus bet kokią prekę  sutaupysite, nes mes visuomet siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

Mes visada pasiryžę didinti parduodamų prekių asortimentą ir pasirinkimą bei tobulinti internetinę parduotuvę, todėl jei turite pasiūlymų ar pastabų, labai džiaugtumėmės, jei susisiektumėte nurodytais kontaktais.

KONTAKTAI:

UAB Belosa

info@belosa.lt

Tel. 8 604 88227

 

Su geriausiais linkėjimais Jūsų belosa.lt komanda