Kontaktai Apie mus
Turite klausimų? 8 604 88 227

Naudinga žinoti

Plaukų priauginimas tampa vis labiau prieinamas, netgi būtų galima sakyti, jog tai yra privaloma paslauga prabangaus salono meniu. Daugelis moterų visame pasaulyje neturi galimybės džiaugtis vešliais ir ilgai natūraliais plaukais, o plaukų priežiūros priemonių reklamos, jog panaudojus vieną arba kitą produktą „ Jūsų plaukai ims augti ir tankėti“ kartais varo į neviltį, kai nėra akivaizdžių rezultatų. 

Nėra jokios priežasties, kodėl visos pasaulio moterys negali turėti  tokių plaukų, kokių visuomet norėjo.  Plaukų priauginimas gali suteikti norimą naują  stilių, tik reikia teisingai pasirinkti priauginimo būdą bei išsirinkti tinkamus plaukus. Garsus JAV plaukų stilistas - plaukų priauginimo guru Andre D.  yra pasakęs: " Plaukai yra geriausias aksesuaras po deimantų"

Šiandieninėje rinkoje didelis pasirinkimas, tad daugeliui kelią nemažai problemų išsirenkant geriausiai tinkančius.

Pirmas ir tikriausiai labiausiai svarbus žingsnis iš visų, išsirinkti plaukus, kuriuos naudosite priauginimui. Svarbiausia taisyklė čia:  Jūs gaunate tai, kiek mokate. Jei norite kokybiškų, natūraliai atrodančių, tuomet ne laikas taupyti. Investavimas į gerus plaukus galų gale leis Jums sutaupyti pinigų. Aukštos kokybės plaukus reikės pakeisti tik kartą per metus. 

Yra kelios plaukų kategorijos: sintetiniai ir natūralūs plaukai:

Natūralūs ar sintetiniai?

Geriausi plaukai priauginimui yra pagaminti iš natūralių žmonių plaukų,   vadinami Virgin ir plaukai su kutikule. Tokie plaukai spinduliuoja natūralumu ir  yra tinkamiausi priauginimui bei ilgalaikiui - komfortiškam nešiojimui.  

Sintetika nuėjo ilgą kelią, bet ji visdar neatrodo natūraliai ir negali pakeisti ar papildyti natūralių plaukų. Sintetiniai pluoštai linkę veltis, jų kokybės nepagerina jokios plaukų puoselėjimo priemonės, priauginti skiriasi nuo natūralių tekstūra, nenatūraliu žvilgesiu, kurį tikrai pastebės net ir nepatyrusi akis.

Sintetiniai plaukai negali būti formuojami veikiant karščiui ( tiesinimas, garbanojimas) – tokie plaukai veikiami karčio pradeda lydytis.  Tokiu būdu galite patikrinti perkamus plaukus. Jei paaškėjo, jog plaukai sintetiniai, meskite juos ir bėkite kuo toliau!

Tekstūra: 

Išmintingiausia pasirinkti plauko tekstūrą kuo panašesnę į Jūsų pačių. Geriausia savo plaukų tekstūrą vertinti, kai plaukai yra natūralioje būsenoje, t.y.  ką tik išplauti ir tik išdžiovinti be jokių papildomų formavimo priemonių. Kodėl tai svarbu? Panašios tekstūros plaukus bus lengviau formuoti.  Kai atsidursite drėgname ore ar pateksite į liūtį  priauginti plaukai akivaizdžiai skirsis nuo savųjų. O juk geriausias komplimentas, kai niekas nepastebi priaugintų plaukų!

_______________________________________________________________________________________________

Yra keli pagrindiniai terminai , kuriuos reikia žinoti , kai pradedate rinktis plaukus.

VIRGIN – tai plaukai, kurie niekada nebuvo dažyti ar chemiškai perdirbti, tokie plaukai laikomi aukšiausios kokybės.

Virgin plaukai skirstomi į kelias dalis: virgin drawn (vieno rinkimo plaukai) pagaminti naudojantis vieno donoro plaukais. Double drawn (dvigubo rinkimo plaukai) pagaminti naudojantis kelių donorų plaukais.  Kam tai reikalinga? Kad būtų galima gauti maksimaliai išpildytą rezultatą, su gražiai išpildytais galiukais, vienodo ilgio plaukais. Tai lemia didesnę produktų kainą.

Nudažyti Virgin plaukai, jau nebegali būti vadinami virgin, nes buvo paveikti. Tokie plaukai vadinami cucicle hair – plaukai su kutikule. Kutikulė (cuticle)  –  tai žvynelių sluoksnis, kuris susideda iš suragėjusių plokščios formos permatomų lapelių pavidalo ląstelių, augančių ir pasiskirsčiusių panašiai kaip žuvies žvyneliai. Šis plonas žvynelių sluoksnis saugo plauką nuo išorinių veiksnių, išdžiūvimo. Plaukai su išlaikyta kutikule daugelį metų išlieka sveikai spindintys ir gražūs.