Kontaktai Apie mus
Turite klausimų? 8 604 88 227

Prekių pristatymas

Kas pristatys Jūsų užsakymą iš www.belosa.lt ?

Nuo šiol galite pasirinkti ne tik greitą, bet ir Jums patogų užsakymo pristatymo būdą: į Jums patogiausią terminalą arba su kurjeriu į rankas (namus ar biurą).

Mūsų partneriai siuntinių pristatymams – LPEXPRESS (Terminalai) ir LPEXPRESS kurjeris.

 

Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų užsakymą Lietuvoje pristatysime per 1-2 dienas.

Jei užsakymą pateiksite iki tos pačios dienos 15 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 15-os valandos – užsakytos prekės bus atgabentas dar kitą darbo dieną.


Prekių pristatymas į LPEXPRESS terminalą. Kaip atsiimti siuntą iš LPEXPRESS terminalo?

Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir/arba e-laišku, priklausomai nuo to, ką siuntėjas nurodė įsigydamas siuntos lipduką. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai.

Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės

 

Prekių pristatymas su kurjeriu

Pristatys LPEXPRESS kurjeris į rankas – pristatysime jums siuntą jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu užsakyme.

Pristatymo dieną kurjeris prieš atvykstant informuoja skambučiu.


Atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui:

Jei pasirinkote apmokėjimą grynais siuntos pristatymo metu, sumokėti grynais LPEXPRESS kurjeriui galėsite pristačius prekę Jūsų nurodytu adresu. Esant galimybei, prašome turėti tikslią sąskaitoje nurodytą sumą (be grąžos).

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes - kreipkitės, rašydami el.paštu: info@belosa.lt arba skambinkite telefonu: +370 604 88227 (darbo valandomis I-IV 9.00-20:00 val., V 9.00 - 16.00 val.