Kontaktai Apie mus
Turite klausimų? 8 604 88 227
INOAR Speed Blond Duo Kit - Rinkinys šviesiems plaukams 2x250ml Visas vaizdas

INOAR Speed Blond Duo Kit - Rinkinys šviesiems plaukams 2x250ml

“Speed Blond Kit” rinkinys yra sukurtas šviesiems ir pilkų atspalvių turintiems plaukams. Rinkinį sudaro šampūnas ir kondicionierius. “Speed Blond” linijos produktai yra sukurti pašalinti geltonus tonus bei paryškinti pilkus plaukų atspalvius, suteikia plaukams žvilgesio, lankstumo, grąžina spalvos ryškumą.

25,00 €

Šios prekės šiuo metu neturime

Detalus aprašymas

“Speed Blond” šampūnas skirtas šviesiems ir pilkų atspalvių turintiems plaukams. Išskirtinė formulė su Argano aliejumi ir subalansuotu Ph atgaivina išblukusią plaukų spalvą, giliai drėkina ir stiprina plaukus iš vidaus. Reguliariai naudojant šampūną, plaukai atgauna savo žvilgesį ir ryškumą, o plaukų spalva palaipsniui suvienodinama.

- Drėkina ir atgaivina plaukų spalvą;
- Suvienodina plaukų spalvą;
- Suteikia plaukams žvilgesio, lankstumo bei švelnumo;
- Be druskų, tinka naudoti po procedūrų su keratinu.

Naudojimas: Įmasažuokite į drėgnus plaukus ir kruopščiai išskalaukite, jeigu reikia pakartokite procedūrą. Po to rekomenduojama naudoti “Speed Blond” kondicionierių, kaukę bei kitus šios linijos produktus.

“Speed Blond” kondicionierius sukurtas šviesiems ir pilkų atspalvių turintiems plaukams, jo sudėtyje esantys antioksidantai intensyviai drėkina plaukus ir paryškina jų spalvą. Išskirtinė forumulė su Argano aliejumi ir subalansuotu Ph palaipsniui koreaguoja plaukų spalvą, pašalindamas iš plaukų geltonus tonus bei suvienodindamas plaukų spalvą. Kondicionierius suteikia daugiau žvilgesio, lankstumo ir švelnumo plaukams.

Naudojimas: Išplovę šampūnu, įmasažuokite į plaukus kondicionierių, palaikykite 5 minutes ir kruopščiai nuskalaukite. Kondicionierių naudokite 2-3 kartus į savaitę. Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant kartu ir kitus “Speed Blond” linijos produktus (šampūną/kaukę).

Atsiliepimai

Rašyti komentarą

Klientų komentarų kol kas nėra.