Kontaktai Apie mus
Turite klausimų? 8 604 88 227
Tangle Teezer Aqua Splash plaukų šepetys - Black Pearl Visas vaizdas

Tangle Teezer Aqua Splash plaukų šepetys - Black Pearl

Tangle Teezer Aqua Splash Black Pearl yra naujausias inovatyvus išgaubtas besiveliantiems plaukams skirtas šepetys, kurio dėka be vargo iššukuosite raizginėlius ir mazgelius iš šlapių plaukų, taip pat tolygiai po plaukus paskirstysite šampūną ir kondicionierių.

9,73 €  13,90 €

Vienetai:

Detalus aprašymas

Dėl patentuotų, unikalaus dizaino dantukų, kurie lengvai lankstosi ir slysta per plaukus, Tangle Teezer Aqua Splash Black Pearl plaukų šepetys lengvai pašalina plaukų raizginėlius ir mazgelius bei sumažina plaukų lūžinėjimą ir skylinėjimą, atsirandantį dėl plaukų pešimo juos šukuojant.

Puikiai tinkantis visiems plaukų tipams, Tangle Teezer Aqua Splash Black Pearl yra stovintis, neslidaus dizaino ir nebijantis vandens plaukų šepetys. Tuščiavidurės struktūros dėka pro jį lengvai prateka skystis, todėl jį galima drąsiai naudoti plaukų iššukavimui duše.

Tangle Teezer Aqua Splash Black Pearl ypatingai gerai tinka tolygiai paskirstant po plaukus puoselėjimo priemones ir kaukes bei siekiant gerai juos iššukuoti prie stilizuojant ar džiovinant.

Atsiliepimai

Rašyti komentarą

Klientų komentarų kol kas nėra.