Kontaktai Apie mus
Turite klausimų? 8 604 88 227

INOAR PROFESIONALAMS

INOAR – Brazilijos kosmetikos kompanija, kuri gamina aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemones ir yra gerai žinoma kosmetikos industrijoje visame pasaulyje. Įmonė įsikūrė 2000 metais ir pasaulinei rinkai pristatė pirmąjį produktą “Moroccan Keratin Treatment” keratino priemonė plaukų tiesinimui ir atstatymui.

“Morrocan” keratino priemonė turėjo didelį pasisekimą, ir šiuo metu INOAR yra viena iš lyderiaujančių kosmetikos kompanijų, kuri kuria unikalios formulės ir aukščiausios kokybės produktus ir gali didžiuotis vis augančiu patenkintų klientų ratu.

INOAR yra pirmoji kompanija Brazilijoje pradėjusi gaminti plaukų tiesinimo produktus. Visi produktai yra kuriami naudojantis naujausiomis technologijomis, siekiant aukščiausios kokybės ir geriausio rezultato. Įmonė didžiuojasi galėdami dalintis savo patirtimi, įgūdžiais ir puikiais rezultatais su plaukų stilistais, kurie nori sužinoti tobulų plaukų paslaptis.

Nuolatinis plaukų priežiūros priemonių tobulinimas ir aukšta produktų kokybės kontrolė padarė INOAR kompaniją vieną iš konkurencingiausių įmonių šių dienų rinkoje. Visuose INOAR kompanijos sektoriuose dirba tik aukštos kvalifikacijos ekspertai, kurie nuolatos kuria ir tobulina unikalias plaukų priemonių formules. Įmonė ypatingą dėmesį skiria savo klientams ir plaukų specialistams kurdami plaukų priežiūros produktus siekiant sutrumpinti laiką praleidžiamą grožio salonuose.

Braziliškasis tiesinimas keratinu yra revoliucinė plaukų gydymo procedūra, kuri turėtų būti atliekama kiekviename grožio salone. Aiški kompanijos vizija ir platus produktų pasirinkimas, pavertė INOAR kompaniją vieną pirmaujančių kosmetikos gamintojų rinkoje, kuri gali pasiūlyti modernias ir efektyvias priemones plaukams.

Visi INOAR produktai yra importuojami į šalis legaliai ir atitinka visus Jungtinės Karalystės bei Europos Sąjungos sveikatos ir saugos reikalavimus.

 


INOAR Hair Lifting - Plaukų senėjimą stabdanti procedūra
INOAR Hair Lifting - Plaukų senėjimą stabdanti procedūra
136,00 €
Į Krepšelį